Спочатку була "танкова ініціатива", потім настала "танкова коаліція", і схожа ініціатива щодо літаків уже існує. Залишилося лише "оздобити" цю "літакову коаліцію".
"Спочатку була "танкова ініціатива", яка народилася у певних головах, і її відпрацьовували, потім настала "танкова коаліція". Те ж саме, повірте мені, з літаками. Ініціатива вже існує. Залишилося "оздобити" цю "літакову коаліцію", - пояснив очільник Міноборони.
За його словами, далекобійні ракети - це речі, які ми вже можемо використовувати з тих чи інших пускових, а ці пускові вже в нас є.
"Далі питання, скажімо так, вирішимо", - додав він.
Резніков переконаний, що Україні не потрібно зупинятися і на власному виробництві.
Читайте: Росія зібрала авіацію за 200 км від кордону, може застосувати її у наступі на Донбасі, - ГУР
"У нас чудові "Нептуни". У нас чудове виробництво. Наш ВПК - як приватний, так і державний, повірте мені, не стоїть на місці, і робота триває. Тому, як ми переконали своїми "Нептунами", що нам треба дати протикорабельні "гарпуни", так ми і багато чим іншим теж уже переконуємо (щодо низки речей. - Ред.), тому нам багато що дають", - сказав міністр.
Як поінформував очільник МОУ, питання далекобійних ракет - це питання взагалі технічного вирішення, не політичного.
"Питання авіаплатформи, як літак, ще трошечки політичне, але за великим рахунком, я це точно вже знаю і відчуваю, рахуйте, що воно вже вирішене. Це просто питання вибору, яка саме краща платформа буде основною і базовою. Це принципова задача", - заявив він.
На думку Резнікова, потрібно зупинити домінацію авіації РФ у небі, не дати йти росіянам у контрнаступ і підготувати наш контрнаступ.
"Тобто, це все одно — система захисту. І ми це пояснюємо нашим партнерам. Те, що ми використовуємо наше право на самозахист відповідно до статуту ООН. І вони це вже почули. У них немає вже сумніву, що це (наприклад, обстріли. - Ред.) - черговий рівень ескалації, що щось будуть там (робити. - Ред.) росіяни. Ні", - сказав він.
Міністр зазначив, що нині існує питання прагматичної оцінки — які є запчастини, які техніки-інженери легше навчать наших техніків-інженерів, яку зброю ми будемо застосовувати та інше. "Власне кажучи, це питання вибору кращого рішення", - запевнив чиновник.
Джерело: https://censor.net/ua/n3400953